شرکت نمایشگاه های هوایی پارس کیش نهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی ایران ( ایران ایرشو ) را با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش برگزار می کند . اولین ایران ایرشو در سال 2002 برگزار شد و از آن پس جزیره کیش هر دو سال یکبار میزبان این رویداد بین المللی و مهم در خلیج فارس است .

ایران ایرشو با هدف ارایه توانمندی های صنایع هوایی ، هواپیمایی ، هوانوردی و هوافضایی جمهوری اسلامی ایران و معرفی آخرین دستاوردهای مربوط در سطح بین المللی و با همکاری سازمان هواپیمایی کشوری برگزار می شود .

ایران ایرشو در سالهای گذشته با استقبال بي‌نظير بازرگانان، ‌متخصصان، محققان و خبرنگاران داخلي و بين‌المللي مواجه بوده است. در اين نمايشگاه‌ها واحدهاي توليدي،‌ خدماتی ، تجاري ، تحقيقاتي و آموزشی داخلي و خارجي ، آخرين دستاوردها و تجهيزات صنايع هوایی و هوافضایی را در معرض ديد بازديدكنندگان قرار دادند و به مذاكره و تعامل دو سویه پرداختند.

نهمین ایران ایرشو نیز همچون گذشته نقش بسزايي در گسترش مناسبات تجاري دست اندرکاران داخلي و خارجي در صنایع هوایی ، هوافضا و هوانوردی خواهد داشت .

اطلاعات نمایشگاه

نام نمایشگاه: نهمین  نمایشگاه بین‌‌المللی هوایی ایران ( ایران ایرشو )

برگزاركننده: شرکت نمایشگاه‌های هوایی پارس کیش

حامی: سازمان منطقه آزاد کیش

زمان: 5 تا 8 آذر ماه 1397

مکان: ایران، جزیره کیش، مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش

ساعات بازدید: 9:30 تا 14:00

نمایش هوایی: 14:30 تا 16:30

فضاي نمايشگاه :21000 مترمربع سالن سرپوشيده

فضاي نمايش هواپيماها: 100،000مترمربع فضاي باز فرودگاه